Spálňa

Manželská posteľ nielen pre zdravý spánok

Kvalitný spánok sa spája s kvalitnou posteľou. Ale aj váš manželský život môže byť lepší, ak si môžete dopriať oddych a spánok na kvalitnej posteli. V ponuke internetových obchodov si môžete vybrať zo širokej ponuky manželských postelí – ale ako si vybrať tú správnu?

                Posteľ Tempo Kondela Dolores

Manželská posteľ Tempo Kondela Dolores poskytuje pohodlie spánku na pevnej kovovej konštrukcii. Tá je zárukou dlhej životnosti a zároveň ju jednoducho prispôsobíte k rôznym interiérovým štýlom. Jednoducho sa montuje, má zaujímavé riešenie lamelového roštu. Kupujúci oceňujú jednoduchú montáž, zaujímavé riešenie lamelového roštu a výbornú cenu.

+ Ľahká a rýchla montáž

+ Pekný dizajn

+ Pevná konštrukcia

+ Lamelový rošt v cene

Posteľ Tempo Kondela Mikel

Pre milovníkom moderného štýlu je určená manželská posteľ Tempo Kondela Mikel. Je ľahká a pevná, drobnou nevýhodou pre niekoho môže byť fakt, že sa práve pre nízku váhu môže posúvať. Výška od zeme po rošt je len 18 cm. Povrch postele tvorí textilná koža a je možné ju zakúpiť v bielej a čiernej farbe. Výhodou je jej pohodlnosť a v cene je už aj lamelový rošt.

+ Pevná a ľahká konštrukcia

+ Možnosť zakúpiť v bielej a čiernej farbe

+ Lamelový rošt v cene

Posteľ Tempo Kondela Martina

Manželská posteľ Tempo Kondela Martina je elegantná dvoj-lôžková posteľ ostrých tvarov. V cene tejto postele sú nočné stolíky. Posteľ je bez úložného priestoru a výška od zeme po rošt je 30 cm. Nespornou výhodou je jednoduchá a rýchla montáž. Oceníte pevný materiál a univerzálny vzhľad. K posteli si môžete zvoliť rošt podľa vašej preferencie.

+ Elegantná posteľ v 2 farebných prevedeniach

+ Rýchla a jednoduchá montáž

+ Možnosť zvoliť si rošt podľa vlastných požiadaviek

+ Nočné stolíky v cene

Posteľ Tempo Kondela Carisa

Tempo Kondela Karisa s roštovými matracmi má exkluzívny vzhľad, ktorý jej dodáva čierna ekokoža. Túto manželskú posteľ vyhľadávajú milovníci luxusného štýlu. Posteľ je možné zakúpiť v čiernej a bielej farbe. Je tak určená aj náročným zákazníkom, ktorý očakávajú od manželskej postele nielen dokonalú funkčnosť, ale potrpia si aj na jej vzhľad. Skutočne vyzerá ako na obrázku a má výborný pomer ceny a kvality.

+ Exkluzívny vzhľad, ktorý jej dodáva ekokoža

+ Možnosť zakúpiť v čiernej a bielej farbe

+ Rošt v cene

Ako vidíte, výber manželskej postele sa môže zdať na prvý pohľad náročné, ak si však necháte pri výbere poradiť, výber manželskej postele sa zúži a vy sa tak môžete rozhodnúť podľa vlastného vkusu. Veríme, že vám naše rady pri výbere manželskej postele pomohli, a vy si tak môžete dopriať kvalitný spánok a posteľ vhodne zladíte s interiérom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *